Spadki

Doradzamy naszym Klientom najprostszy i najszybszy sposób przeprowadzenia postępowania o stwierdzenie nabycia spadku, a na dalszym etapie działu spadku (podział spadku – określenie zwyczajowe). Prawo spadkowe – Kancelaria prawna specjalizuje się również w jego aspektach związanych z zachowkiem oraz rozliczeniem darowizn przekazanych za życia spadkodawcy. Nie traćmy z pola widzenia spraw związanych z kwestionowaniem testamentu przez spadkobierców w trakcie zawisłego postępowania o stwierdzenie nabycia spadku.

Jeżeli natomiast odrzucenie spadku jest dla Ciebie rozwiązaniem najbardziej korzystnym – w tej czynności również adwokat spadkowy (określenie zwyczajowe) chociażby w drodze porady prawnej wskaże na niezbędne do podjęcia – dalsze – czynności.

Spadki Wrocław

Świadczymy pomoc prawną klientom pozostającym z zamiarem stałego pobytu poza terytorium RP, którzy w drodze dziedziczenia – czy to z ustawy czy na podstawie testamentu –  pozostają stronami postępowania zawisłego przed polskimi organami.

Jeżeli szukasz adwokata od spraw spadkowych (spadki Wrocław, spadek Wrocław, spadki Środa Śląska, spadek Środa Śląska) skontaktuj się z nami za pomocą formularza dostępnego w zakładce Kontakt lub telefonicznie z pracownikiem sekretariatu 71 372 38 72 w celu ustalenia terminu spotkanie.

Zobacz także: rozwód i podział majątku Wrocław