Prawo rodzinne i opiekuńcze

Kancelaria świadczy usługi w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, zarówno tych dotyczących stosunków między małżonkami, jak i między rodzicami i dziećmi.

Sprawy rodzinne ze względu na swoisty bagaż emocjonalny mogą skutkować utratą możliwości dokonania obiektywnego osądu przez Klienta zlecającego prowadzenie sprawy, dlatego doświadczony adwokat rodzinny stanowi gwarancję rzetelnej porady w zakresie oceny aktualnej sytuacji faktycznej i możliwości prawnych z nią związanych.

Adwokat specjalizujący się w prawie rodzinnym (prawo rodzinne Wrocław, prawo rodzinne Środa Śląska) doradzi wybór drogi i skutecznie Cię przez nią poprowadzi by w konsekwencji uzyskać satysfakcjonujące rozwiązanie.

Prawo rodzinne Wrocław

Kancelaria posiada duże doświadczenie z zakresu prawa rodzinnego zdobyte w licznych postępowaniach zawisłych przed sądami powszechnymi na terenie RP, rozpoznawanych również w ramach przepisów międzynarodowych – w tym m.in w trybie Konwencji haskiej.

Reprezentujemy naszych Klientów również w ramach rozmów przedsądowych, czy w postępowaniach mediacyjnych.

W tej gałęzi działalności Kancelarii prowadzimy sprawy o:

  • rozwód,
  • separację,
  • alimenty,
  • ograniczenie, pozbawienie władzy rodzicielskiej,
  • ustalenie, unieważnienie uznania dziecka,
  • uregulowanie kontaktów z małoletnimi dziećmi,

Jeżeli szukasz adwokata od spraw rodzinnych (prawo rodzinne i opiekuńcze Wrocław/prawo rodzinne i opiekuńcze Środa Śląska) skontaktuj się z nami za pomocą formularza dostępnego w zakładce Kontakt lub telefonicznie z pracownikiem sekretariatu 71 372 38 72 celem w celu ustalenia terminu spotkanie.

Zobacz także: prawo karne Wrocław