Prawo administracyjne

Ta gałąź prawa – za prawem cywilnym – należy do najbardziej rozbudowanych i również warunkuje znaczny aspekt życia codziennego każdej osoby fizycznej i nie tylko. Najczęściej nasi Klienci proszą o konsultację w ramach prawnej porady dopiero na etapie doręczenia decyzji administracyjnej dla nich niekorzystnej. W takim przypadku przysługuje owszem odwołanie od decyzji administracyjnych (określenie zwyczajowe) najpierw do organu nadrzędnego, a w przypadku utrzymania dotychczasowej decyzji w mocy  – skarga do wojewódzkiego sądu administracyjnego.

Jednak reprezentacja w postępowaniach administracyjnych przez doświadczonego adwokata na etapie poprzedzającym wydanie decyzji jest rozwiązaniem jedynym i właściwym, niosącym korzystne konsekwencje dla zabezpieczenie interesów Klienta.

Prawo administracyjne Wrocław

W dużym skrócie jeżeli otrzymałeś decyzję niezgodną z twoim wnioskiem – nic straconego; decyzję taką można poddać kontroli instancyjnej. Wówczas jednak nawiąż kontakt z Kancelarią niezwłocznie – najlepiej w dniu otrzymania rzeczonej decyzji. Namawiam ponownie do konsultacji zdecydowanie wcześniej – już na etapie składania wniosku – wówczas jesteśmy w stanie ocenić jego skuteczność i ewentualnie poszukać alternatywnej drogi prawnej prowadzącej do osiągnięcia tego samego rezultatu.

Prawo budowlane, postępowania podatkowe (szeroko pojęte), przygotowanie opinii prawnych – również w powyższym zakresie, sporządzenie odwołań od decyzji, reprezentacja przed sądami administracyjnymi – w tych aspektach również świadczymy usługi prawnicze.

Adwokat prawo administracyjne (prawo administracyjne Wrocław/prawo administracyjne Środa Śląska) –  jeżeli jesteś zainteresowany ustaleniem terminu spotkania wypełnij formularz dostępny w zakładce Kontakt  lub skontaktuj się  telefonicznie z pracownikiem sekretariatu 71 372-38-72.

Zobacz także: prawo cywilne Wrocław