Kariera

kancelaria adwokacka Wrocław

Pracując w naszej firmie, uzyskasz możliwość doradzania podmiotom biznesowym z sektora budowlanego, IT, gastronomicznego. Nasi Klienci biznesowi prowadzą działalność na terenie województwa dolnośląskiego, Polski oraz poza jej granicami.

W zakresie Klientów indywidualnych reprezentujemy ich najlepsze interesy w postępowaniach sądowych i polubownych na terenie całej Polski. Będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności według własnych preferencji w wybranych przez Ciebie gałęziach prawa. Naszych pracowników, aplikantów i praktykantów aktywnie wspieramy w rozwoju nie tylko w ramach szkoleń, ale nade wszystko mentoringiem oraz wsparciem doświadczonych kolegów i koleżanek.

Jesteśmy otwarci na współpracę nie tylko z kolegami i koleżankami wpisanymi na listę adwokatów aktywnie wykonujących zawód na terenie całej Polski, ale również aplikantów adwokackich, studentów wydziału prawa – w ramach praktyk lub stażu absolwenckiego.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą u nas,  załącz swoje CV do formularza poniżej. Prowadzimy rekrutację otwartą i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w treści CV poniższej klauzuli zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w moim CV i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Kancelaria Adwokacka Osemlak z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Kancelaria Adwokacka Osemlak”

Powodzenia!

Aplikuj za pomocą formularza


    Zobacz także: Adwokat Wrocław